Witamy serdecznie w „Świecie Kursów”

miejscu do rozwoju i nauki dla dzieci i dorosłych

Od tego roku prowadzimy zajęcia w dwóch lokalizacjach stacjonarnych na Ochocie i Żoliborzu oraz kursy on-line

Od 20 lat z pasją odpowiadamy na potrzeby Klientów, oferując szkolenia i warsztaty. Korzystając z naszych doświadczeń, poszerzyliśmy działalność o organizację kursów dla dzieci i młodzieży.

Naszym nadrzędnym celem jest wspomaganie dzieci, młodzieży i dorosłych w rozwoju osobistym i zawodowym. Doświadczenie osób tworzących naszą firmę daje gwarancję profesjonalnego przygotowania i przeprowadzenia zajęć również odpowiednio do wymagań bezpieczeństwa, tak ważnych w dzisiejszych czasach.

Przygotowując dla Państwa i Państwa dzieci propozycję kursów pragniemy korzystać z doświadczeń najlepszych, dlatego m.in. nawiązaliśmy współpracę z liderem na rynku szkoleń językowych. W ramach Świata Kursów otwieramy oddział Brytyjskiej Szkoły Językowej Cambridge School of English. Wypracowana przez wiele lat metodyka prowadzenia szkoleń i doboru lektorów daje gwarancję szkoleń najwyższej jakości. Równie ciekawe i na wysokim poziomie merytorycznym są proponowane kursy przygotowawcze dla ósmoklasistów i maturzystów. Różnorodność przygotowanych form szkoleniowych pozwala na dopasowanie czasu i zakresu szkoleń do potrzeb kursantów. Jako konieczne uznaliśmy uzupełnienie oferty o pomoc młodym ludziom w wyborze ich przyszłej ścieżki edukacyjnej. Doradca zawodowy to ta osoba, która z ogromnej liczby dostępnych informacji pomoże wybrać te, które są odpowiednie do zainteresowań i predyspozycji młodego człowieka.

Profesjonalizm, życzliwość i miła atmosfera to wyznaczniki naszego działania.

Zapraszamy serdecznie do Świata Kursów